Aylık arşivler: Ocak 2014

Vergi beyannamesi, pasaport ve saglik karti taklitçi web sitelerinin arkasinda Mr Big

Vergi beyannamesi, pasaport ve saglik karti taklitçi web sitelerinin arkasinda Mr Big

‘Taxreturngateway’ askiya olarak biz hükümetin saglayan ücretsiz hizmetler için oran üzerinden sarj taklitçi sitelerin arkasinda zor yönetmen bulmaya çalisin

O hükümetin saglayan ücretsiz olanlara yakin ayni hizmetleri kilo yüzlerce bosa gafil tüketicilere binlerce kaziklamislardi var “taklitçi” web siteleri, Mr Big bulunuyor.

Guardian Para tartismali taxreturngateway.com sitede, Sunderland yakinlarindaki East Boldon, Stephen Oliver arkasindaki adam da “Ehics” (Avrupa saglik sigorta kartlari) basvurmak için 29 £ ödeme insanlari sokulmus ettiginiz sitelerin bir dize çalistigini ortaya çikarabilir bu NHS tarafindan ücretsiz verilir; 72,50 £ maliyet gerekir Ingiltere pasaportlar için 172 £ ve Postane 24,50 £ maliyeti lisans yenilemelerini sürüs için 85 £.

Son haftalarda en çok endise uyandiran ki – kendi faaliyetleri hakkinda yaygin endise ortasinda, 28 Ocak’ta islemlerini askiya – Ama onun taxreturngateway.com sitesidir. Biz o resmi HM Revenue & Customs web sitesi olduguna inandiklari için ücretleri 1.300 £ ödenmis öfkeli, geçen hafta site hakkinda uyardi ardina Guardian Para okuyucu, bizimle temasa geçti. Baska o sadece 500 £ kaybettigini fark, “korku giderek artan duygusu ile” Bizim hikaye okuyun.

Taxreturngateway.com arkasindaki insanlari izlemeyi hiç kolay bir is degildir. Bu sadece 30.000 ‘den fazla sirket tarafindan paylasilan bir maildrop adres olmasina ragmen site Londra’daki St John Street olarak yerini verir Who4 Ltd, için ticari adidir. Who4 üç yönetmen, James Wyatt, Michael Hughes ve Stephen Oliver, Ingiltere’nin kuzey-dogusunda adresleri ile tüm Nisan 2012 yilinda kurulmustur.

Oliver diger taklitçi web sitelerine en çok baglantilari vardir. Companies House sekiz aktif veya çözünmüs sirketlerin mevcut veya geçmis yönetmen olarak listelenir ve “beyefendi” olarak görev yaptigi meslek verir.

O drivinglicence.uk.com çalisir Ihtar Viator, bir yönetmen, EuropHealth Avrupa Saglik Sigortasi Karti Online Hizmet çalisir Ltd ve Who4 disinda taxreturngateway.com gelen, pasaport-uk.com, Esta Vize Uygulama Hizmetleri faaliyet, hangi resmi sitesinde 14 $ (£ 8.45) bir ABD vizesi için basvuruda £ 79, ve (resmi sitede uygularken ücretsiz) NI numarasi için 130 £ ücretleri Ulusal Sigorta Kayit Online Hizmet ücretleri. Ilginçtir vergi beyannamesi kontrol ve gönderecegiz diyor bir hizmet için, Who4 Ltd kendi hesaplarini dosyalama gecikmis olarak Companies House listelenir.

Oliver izini sert bir adam. Guardian Para defalarca hayir yaniti ile taxreturngateway.com e-postayla. Bu yüzden Oliver Nisan 2012 yilinda Sirketler House verdigini, Dogu Boldon, Sunderland adreste denilen, ama komsular artik orada yasiyor dedi.

Diger siteler – Geçtigimiz yil Subat ayinda Oliver site “Google ve Ingiliz ticaret standartlari”, ve “biz kimseyi yaniltmak kalkmayin tarafindan temizlenmis oldugunu pasaport-uk.com hakkinda okuyucu sikayetleri arastiran Daily Mirror, anlatti yapmak. Biz bir hizmet sunmak ve “olumlu geribildirim bir sürü var.

Paralarini geri almak isteyen okuyucular için umut verebilir – hangi Sunderland ticaret standartlarini temas zaman o taxreturngateway.com ilgili sikayetler bir dizi almis ve sorusturma oldugunu söyledi. Ayrica 28 Ocak ticareti taxreturngateway kesintisinden gizemini açiklamaya yardimci olabilir. Bu sitede bir mesaj koymak: “nedeniyle yogun talep nedeniyle biz baska basvurularini kabul edemiyoruz.” Ertesi gün “nedeniyle yogun talep” hatti kaldirildi. Onlar ticaret durdurmak için sirket üzerine hakim olsaydi Biz Google’i ve HMRC istedi, ancak site artik “vergi iadesi” ve “öz degerlendirme” için Google’in arama sonuçlarinda sayfa basinda ragmen ne, onaylamak ya da reddetmek olacaktir.

Google taklitçi web sitelerini gelistirmek için para alarak üzerinde giderek artan bir baski altinda geliyor. “O oluyor ne iyi farkinda oldugu gibi Google bu alakalidir iman ve neden – ve çok yargilanmalidir”: taxreturngateway.com için düsmüs okuyucularin bu hafta bize gönderilen daha yazdirilabilir yorumlar arasinda oldu. Google en azindan arama sonuçlari sayfasindaki resmi siteleri asagida taklitçi siteleri hareket edemedi, neden digerleri isteyin.

Eski Gölge Içisleri Bakani David Davis, bu web sitelerinin maliyet tüketicilerin, ne eylem atiliyor, ve ne kadar kar Google onlardan yapiyor olmasi ne kadar ögrenmek için Avam Kamarasi’nda bir dizi soru önergesi oldu.

Ev ofis bakani Mark Harper Hükümeti Digital Service “etkinligini azaltmak için bu tür Adil Ticaret Ofisi, Reklam Standartlari Kurumu, (Google dahil) arama motoru saglayicilari ve çesitli ticaret standartlari organlari gibi kuruluslar ile bir çapraz-devlet egzersiz önde oldugunu söylüyor “yaniltici yollarla kendi hizmetlerinin reklamini web siteleri.

HM Pasaport Bürosu açilis sayfasi sahte sirketler tarafindan ücretleri hakkinda bir uyari varken Transport for London, taklitçi tikaniklik sarj ödeyen siteler hakkinda sürücüleri uyarmak için Londra gazetelerde reklamlar disari aldi.

Ama bu taklitçi sitelerin dikkatli bir sitenin açilis sayfasinda bilgi almak için basarisiz, kim, acele tuzak tüketicilere devam olasidir. Çogu site artik resmi servis saglayicisi olmadigini kendi ana sayfasinda mesajlar yerlestirerek Google ve ASA kurallara uymak.

ASA o resmi HMRC vergi gönderme sitesi oldugu ima çünkü sitesi yaniltici oldugunu söyledi web kullanicilari taxreturngateway yaklasik 50’den fazla sikayet aldigini söyledi. Fakat Guardian Para açiklamada, ASA söyledi: “Biz dikkatlice sikayetleri kabul var ama bu vesileyle biz reklam kurallari çerçevesinde bir sorun oldugunu düsünmüyoruz sponsorlu çevrimiçi reklam ‘resmi’ olma taxreturngateway için hiçbir basvuru yapar. . web sitesi yeterince açik teklif servis ve biri kendi servisini kullanmayi seçerse ilgili ek maliyetler vardir gerçegini yapar. ” Geçmiste bu kelimeyi kendi pasaport uk.com siteden “resmi” kaldirmak için Who4 gerekli oldugunu ekledi. Ek raporlama: Joshua Shrimpton-Dean

New York Times muhabiri vize satir sonra Çin'i terk etmek zorunda

New York Times muhabiri vize satir sonra Çin'i terk etmek zorunda

Austin Ramzy o eski basbakaninin ailesinin servet hikayesi kostu beri gazeteci vizesi almak için degil gazetenin personelinin üçüncü

Pekin ona vize verilmis degil çünkü New York Times muhabiri Amerikali medya kullanimi üzerine ABD baskan yardimcisi gelen baskilara ragmen, Persembe günü Çin’i terk etmek zorunda olacak.

Alti yil boyunca ülke bildirdi Austin Ramzy, 2012 yilinda eski Basbakani Wen Jiabao ailesinin servet üzerinde bir hikaye kostu beri ikamet gazeteci vizesi almak için degil gazetenin personelinin üçüncü.

“Bu yetkililer [raporlarin] New York Times cezalandiriyor sonuca önlemek zordur … Böyle bir davranis, uluslararasi standartlarin bir hayli gerisindedir,” Çin Yabanci Muhabirler Kulübü (FCCC) kuvvetli Ramzy en pisman bir açiklamada kalkis.

Pekin’de disisleri bakanligi sözcüsü Ramzy vize kurallarini kirmisti Pazartesi günü söyledi.

FCCC ekleyerek, bu kadar samimiyetsiz anlatti: “. Düzenlemeler belirsizdir ve Ramzy benzer durumlarda diger gazeteciler uygulanan olmamistir”

Ramzy, 39 kalkis, yabanci basin üzerinde giderek artan baskilar üzerine geliyor. Gazeteciler taciz ve Xu Zhiyong’a dahil Yeni Vatandaslar Hareketi üyelerinin denemeler kapsayan süre tartaklandi edildi. Bazi onlarin basin kartlari polis tarafindan el konuldu.

New York Times 2012 raporundan bu yana, yeni ise alinan çalisanlar için akreditasyon elde etmek mümkün olmamistir. Daha önce ayni yil Cumhurbaskani Xi Jinping ailesinin zenginligi bildirdi beri Bloomberg ait oldugu gibi kendi web sitesinde de, o zamandan bu yana bloke edilmistir.

Le Monde, El Pais ve Sueddeutsche Zeitung gazetesinin de dahil olmak üzere – – Arastirmaci Gazeteciler Uluslararasi Konsorsiyumu (ICIJ), Guardian ve diger bazi büyük haber kuruluslarinin web siteleri ‘liderlerin deniz zenginligi hakkinda âyetlerini geçen haftaki yayinlanmasindan bu yana Çin erisilemez olmustur aileleri. Disisleri bakanligi sözcüsü Qin Gang, Ramzy o Time dergisi için düzenlenen basin kartlari geri teslim sonra onun vize degistirme yapmaksizin kurallarini ihlal ettigini söyledi. Bu vize geçen yil sonunda süresi dolan, Qin bakanlik “insani” gerekçesiyle Ona bir ay olmayan raporlama vize verdi ve hala onun basvurusunu isleme söyledi.

Ramzy meslektasi Edward Wong Twitter’da yazdi: “. NY Times, asagidaki kurallara, teslim disisleri bakanligi Austin Ramzy için bir vize basvuru geçen Haziran Onlar onaylanmis degil.”

Kagit için bir sözcüsü sunlari söyledi: “Biz Austin Ramzy New York Times Time dergisi onun akreditasyon aktarmak zorunda hakkinda geçen yazdan bu yana disisleri bakanligi ile düzenli temas içinde olmustur Biz transferi Çin düzenlemelere dikkatle uymak isteyen edilmistir. . Yetkililerin Austin tasinmaya zorunda olmadan meseleyi çözmeye çalisirken umuyoruz. Bizim muhabir baska yana daha bir yil olmustur, Chris Buckley, onun akreditasyon aktarmak ararken Pekin birakmak zorunda ve biz hala edildi ailesi ile ona kavusmak için yetkililerin çalisma. ”

Buckley Hong Kong su anda. Ramzy yakin gelecekte Tayvan’dan rapor bekleniyor.

Pekin bürosu sefi Philip Pan, ayni zamanda erken 2012 yilindan beri New York Times için akreditasyon için bekliyor.

Buckley ve Pan adli durumlar hakkinda sordu, Qin egemen bir ulus olarak Çin’in sag vizesi aldik kim belirlenmesini söyledi.

Zaten bu kuruluslar için akredite New York Times ve Bloomberg gazeteciler bu kis yillik basvurmamiz sürecinde yenilenen vize vardi, ama hafta diger medya personeli sonra.

Geçen ay Pekin’i ziyaret, ABD Baskan Yardimcisi Joe Biden, ABD Amerikan gazetecilerin tedavi üzerinden Çin ile “derin anlasmazlik” vardi ve üst düzey liderleri ile görüsmelerde sorunu bastirdi dedi. Kasim ayinda, Çin hükümeti Paul Mooney yildir Çin’de çalisti ve Thomson Reuters tarafindan ise alinmisti kim bir ABD gazeteci tarafindan vize basvurusunu reddetti. Bu karari için hiçbir sebep verdi.

2012 yilinda, Pekin ona vize yenilemek veya degistirilmesi için bir vize vermeyi reddettigini, El-Cezire Ingilizce muhabiri Melissa Chan kovdu. 1998’den beri sinirdisi ilk muhabir olmustur inaniliyor.

Papa Francis Rolling Stone dergisinin kapagini süsleyen

Papa Francis Rolling Stone dergisinin kapagini süsleyen

Papa Francis Rolling Stone dergisinin kapagini süsleyen ilk Papa oldu. Bu gülümseyen ve kapak hatti üzerinde, sallayarak, Papa’nin tipik bir resim “onlar-changin kez. ‘”

Bu bir popüler papa. Sadece geçen ay o da 2013 olarak Time dergisinin kapaginda gülümseyen edildi “Yilin kisi.” Ve geçen yil yaptigi ikinci Zaman kapak görünüm oldu.

Ama Rolling Stone rock müzik dergisi, bu yüzden onu özelligi bir dönüm karardir. (Rolling Stone hakkinda o Saka kütlesi toplar).

Dergi yaziyor editörü Mark Binelli, katkida tarafindan 7700-kelime profil Inside: “onun papalik basladigindan beri az bir yil, Papa Francis geçmis Papalar kendini ayirmak ve insanlarin papa olarak kendini kurmak için çok sey yapmistir.”

Binelli adli makalede, bu tür seçildikten sonra kardinaller kardinaller meclisi ele alirken kendi pahasina sakalar gibi Francis hakkinda birçok Nuggets içerir. (“Tanri yaptigin için seni affetsin” diye söyledim). Binelli yaziyor:

“Benedict, onlarin kabuslar biçak-parmakli eldiven ve tehditkar gençler ile bir çizgili gömlek giyen gereken benziyordu sadik gelenekçi felaket papalik sonra, kamuoyunda gülümseyen gibi becerileri Francis’in temel ustalik ortalama Katolik küçük bir mucize gibiydi .

Ama aklinda çok daha radikal bir degisiklik vardi. Alenen escinsel evlilik, dogum kontrolü ve kürtaj gibi bölücü sosyal konularda (‘Ben yargiç kimim?’ Soruldugunda Francis ünlü yanitladi ile ‘takintili’ oldugu için kilise liderleri scolding tarafindan, mütevazi bir iki odali daire için papalik sarayi sakinarak onun escinsel papazlara views) ve – belki de en sasirtici tüm – kontrolsüz serbest piyasa kapitalizminin sert bir elestirisi yaptigi ilk büyük yazili ögretim çok adiyorum tarafindan, papa patronun oglu ile daha uyumlu olmasi için kendi takintilari ortaya çikardi “.

Kaynaklar: Yahoo / Rolling Stone

Avrupa hisseleri gelismekte olan piyasalarda kriz korkulari sonra damla

Avrupa hisseleri gelismekte olan piyasalarda kriz korkulari sonra damla

FTSE 1 çakilir. % 8 AB endeksleri Çin’in ekonomisinin endiseleri ve ABD Federal Rezerv tahvil planlari nedeniyle dalgalanmasi ise

Gelismekte olan piyasalar krizin korkulari alarm yatirimcilara devam etti ve hisse gece Asya’da sürgülü gönderilen Avrupa’da hisse senedi piyasalari, öncülük Londra, Pazartesi günü taze kayiplar yayinlanmistir.

Hisseleri de ABD Federal Rezerv son piyasa oynakligi ragmen, Çarsamba günü tahvil satin alma tesvik programini Döseme olur tahminler, Çin’in ekonomisinin gücü kaygilari tarafindan vuruldu.

Geçen hafta baslayan satis-off devam ederken Londra’da FTSE 100, 6550 için günün sonunda 113 puan deger kaybederek% 1.7 oraninda düstü.

Diger Avrupa endeksleri dalgalandi, ama esas olarak% 0.9 asagi bitirme büyük sirketlerin FTSEurofirst endeksi ile, kirmizi tamamladi.

FTSE keskin düsüs Misir ve ABD’de sorunlarin Vodafone ABD rakibi AT & T sonra% 3.8 döken ise, kendi tahminlerini düsürmek için zorla sonra% 13.7 yuvarlanan gaz üreticisi BG Group tarafindan siddetlenir bir devralma baslatmak için hemen bir planlari vardi dedi.

Büyük kayiplar Nikkei Asya kavradi sinir satan bir butik olarak% 2.5 düstü Japonya’da görüldü. Hong Kong’un Hang Seng endeksi% 2 kaybetti.

Gelismekte olan piyasalarda da Hindistan’in Sensex% 2 oraninda düsen, yasadi. Wall Street Cuma gecesi agir satmak-off sonra, biraz daha açildi.

“Faktörlerin bir arada piyasalar Çin büyümede daralma geçen hafta ve FOMC [Federal Rezerv] borç satin alma düzeni daha da düsürecegi beklentisiyle sonra bu hafta da dahil olmak üzere, kivirmak neden oldu,” CMC Markets Toby Morris dedi. Fed tesvik programini “konik” edip Çarsamba günü karar verecek, ve ayda $ 65bn (£ 39bn) için 10 milyar dolar (£ 6bn) bunu azaltabilir.

Stephen Lewis, Monument Securities analisti, onlar önümüzdeki 12 ay içinde umutlari için ihtiyatli iyimser oldugunu belirten üst politika ragmen 2014 için görünüm üzerinde derin belirsizlik var oldugu konusunda uyardi.

“Gelismis ülke yatirimcilarin son yillarda büyük ölçüde kârli yatirim yaptik sermayeyi çekme eger Gelismekte olan ekonomilerin finansal sok muzdarip olabilir,” Lewis uyardi. “Yabanci yatirimcilarin alma kar finansal istikrar, zararlari ekonomik umutlarini zayiflatmaktadir ve kaçmak için henüz fazla yatirimci sorar hangi bir kisir daire için potansiyel var.”

Merkez bankasi Tuesdayevening karsilamak duyurmasinin ardindan Türkiye’nin lirasi ribaund önce taze alçak vurmak nerede döviz piyasalarinda oynakligin çok oldu. Yatirimcilarin herhangi bir faiz orani yükselir karsit Basbakan Recep Tayyip Erdogan ragmen liranin istikrarli düsüs, kök amaciyla borçlanma maliyetlerini yükseltmek inaniyorum.

Arjantin’in pezosu hükümetinin para birimini desteklemek için girisimlerini vazgeçti gibi sonra 2002 yilindan bu yana en büyük düsüsünü yasadi yana gelismekte olan piyasalari baski altinda olmustur.

Mike Ingram, BGC Partners piyasa stratejisti, piyasalar Fed’in yakin olan canlandirma paketini yavaslama geldi geçen yaz sallanti bir önceki pazara ragmen, gelismekte olan piyasalar üzerinde korkularim tarafindan “gerçekten sürpriz tarafindan alinan” ortaya çikti dedi.

“Gelismekte olan piyasalardaki sorunlarin siyasi istikrarsizlik (örnegin Misir) gam çalistirin, yolsuzluk (örnegin Rusya); cari açigi (örnegin Hindistan); emtia maruz kalma (örnegin, Brezilya) ve çürümüs merkez bankalari (örnegin Türkiye),” Ingram için yazdi istemcileri.

Nicolas Sarkozy 20 "7 dönüs planlari

Nicolas Sarkozy 20 "7 dönüs planlari

Bernadette Chirac Fransa’nin eski cumhurbaskani sonraki seçimde, onu deviren adam, François Hollande karsi yarisacak diyor

O Nicolas Sarkozy dönüs düsündügünü pek Fransa’da bir sir degildir. Simdi ise, eski cumhurbaskaninin en yüksek profilli destekçileri ve güvendiginiz biri, eski first lady Bernadette Chirac, eski lideri siyasete dönüs planliyor onaylamistir.

O Sarkozy sonraki cumhurbaskanligi seçimlerinde, Sosyalist cumhurbaskani François Hollande karsisinda durmak düsündüm olup Çarsamba günü Europe 1 radyo sordu, Chirac, cevap verdi: “Ben öyle umuyorum.”

“Ah, ama ben, bunu söylemek için izin degilim” nihayet Sarkozy ona konusulan oldugunu kabul ve aslinda 2017 yilinda durmak için planlama önce: o bilgi içinde olup olmadigi konusunda bastirdi dedi.

“O, bu beni rahatsiz söylemek için gidiyor,” diye ekledi.

Kocasi, Jacques Chirac, o Sarkozy tarafindan basarili iken 1995 ve 2007 arasindaki baskani oldu Bernadette, merkez sag aday bir dönüs yapmak görmek için onun umutlarin küçük gizli yapmistir.

Sarkozy kamuya açiklama yapmayi reddetti olsa da, o 2017 yilinda bir aday olarak egilimli oldugunu arkadaslarina belirtti.

O, geçtigimiz günlerde Instagram hesabi yeniden ve bir Paris kafede kahve içme kendisi bir fotografini yayinladi – Mayis 2012 baskanlik seçimlerinin iki turda Hollande arasindaki ile tartismaya yana ilk ilani.

“Bölgenin is ve kahve sayesinde yeni yil kutlu olsun,” diye yazdi.

Onun radyo röportajinda, Bernadette Chirac da o Hollande gizlice bir Fransiz aktör ile gizli toplantilar için Elsyée birakarak olmustur kesfetme soku atlattiktan olan Valérie Trierweiler, yazili söyledi.

Trierweiler Closer parlak ünlü dergisinde iddia edilen olay hakkinda bir hikaye su hastanede “derin umutsuzluk” ve sok 10 gün geçirdi.

Hollande raporlar hakkinda yorum yapmayi reddetti ama o on 11 Subat Washington’a bir devlet ziyareti öncesinde TRIERWEILER rolü “açiklik” açikladi. Baskan ve onun resmi ortagi Barack ve Michelle Obama karsilamak için davet edildi.

Trierweiler su anda La Lanterne, Versailles yakinlarindaki bir devlet lojmanlarinda “dinlenme” dir.

“Kendini özel konularda özel dizildi gerekir, bu benim ile ilgisi oldugunu söyledi cumhuriyetin baskani,” Chirac ben geveze olmak istemiyorum “, çünkü o TRIERWEILER aramadigini da sözlerine ekledi O hastanede olsaydi. Herhalde çok yorgun.

“Ama ben ona küçük bir not yazdi. Ben ona üzüntü hissettim dedi. Bunu ben üzgün oldugunu düsünüyorum, ve bu haberleri biz verilmistir açiktir. Oldukça hizli bir sekilde kendisini disari siralamak söyledi.”

SEHiRLERE GÖRE TRAVESTi ADRESLERi trv nedir?

Türk travesti adresleri sehirlere göre ayarlanmis tir tikla gör.

travestiAnkara travestileri | Istanbul-Avrupa Yakasi travestileri | Istanbul-Anadolu Yakasi travestileri | Izmir travestileri | Antalya travestileri | Adana travestileri | Sakarya travestileri | Bursa travestileri | Bolu travestileri | Marmaris travestileri |  Kusadasi travestileri | Bodrum travestileri | Elazig travestileri | Erzurum travestileri | Hatay travestileri | Samsun travestileri | Diyarbakir travestileri | Eskisehir travestileri | Çanakkale travestileri | Gaziantep travestileri | Kayseri travestileri | Konya travestileri |  Mersin travestileri | Denizli travestileri | Tekirdag travestileri | Balikesir travestileri | Kocaeli travestileri | Alanya travestileri | Amasya travestileri | Düzce travestileri | Ordu travestileri | Aydin travestileri | Van travestileri | Sivas travestileri | Fethiye travestileri | Urfa travestileri | Kahramanmaras travestileri | Urfa travestileri | travesti |

Üstteki linklere tiklayarak arz ve talebe uygun ve amacina uygun olan siteleri kentlere göre tiklayarak mdellerimizi görebilirsiniz iclal.

Suriye görüsmelerinde: Iran ve Rusya davetiye çekilmesi üzerine kizgin

Suriye görüsmelerinde: Iran ve Rusya davetiye çekilmesi üzerine kizgin

travesti haber sitesi

Tahran Moskova Iran’in yoklugu baris görüsmelerini tehlikeye atabilecegini söylüyor ise davet ve BM’nin iptalden içler acisi oldugunu söylüyor

Moskova ve Tahran’da Bessar Esad’in önemli uluslararasi müttefikleri Suriye’deki krizle ilgili bu haftaki baris görüsmelerinde Iran’in davetini iptal etmek BM’nin kararina sert tepki gösterdi.

BM aceleyle ABD baskisi ve Suriyeli muhalif görüsmeleri boykot edecegini bir tehdit sonra sürpriz daveti geri çekti. travesti arkadaslar bu haberi eklediler

Çarsamba günü Montrö Isviçre kentinde baslayacak olan görüsmeler, için birikmesi, Iran’in devamsizlik gölgesinde ediliyor ve Suriye hükümeti gösteren yeni kanitlar, siyasi tutuklulara binlerce sistematik olarak öldürülmesi dahil olmustur .

Esad hükümetine askeri ve mali destek saglamakla suçlaniyor Iran’in, onun daveti geri çekme karari içler acisi oldugunu söyledi.

ABD’li mevkidasi John Kerry ile görüsmelere aracilik eden Rusya disisleri bakani Sergei Lavrov, BM hareket bir hata oldugunu söyledi. Bu bir felaket degil iken, daha az olasi bir anlasmanin ince umudu yapti, dedi.

Moskova’da yaptigi yillik basin toplantisinda konusan Lavrov, etkinlikte Iran’in varligi bunu basarma sansi daha fazla verirdi söyledi.

Iran disisleri bakani, Muhammed Cevad Zarif, Türkmenistan’in baskenti Askabat’ta gazetecilere konusan, BM genel sekreteri daveti iptal ve Tahran sadece ilk etapta isteksizce kabul ettigini ettigini üzücü oldugunu söyledi.

“Ne yazik ki, Ban Ki-moon, Iran’a davet uzanan sonra baski altinda geldi,” Zarif yari resmi Isna haber ajansina göre, dedi. “Biz ilk etapta katilmak için istekli degildi ve sadece biz davet edildi çünkü katilmaya karar vermisti.”

Diye ekledi: “Bu Ban Ki-moon O tür davranis gösteren üzücüdür … onun davetini geri nedenlerini açiklayacak cesareti yok ki hayal kirikligi.”

Zarif geri çekilmesi için gerekçe degil karari geri çekilmeden kendisinden daha üzücü oldugunu söyledi.

“Onlar daveti çekilmesi ülkemizin içinde tablolar ile yapmak zorunda dedi ama bu onlar yüzünden ellerinde Suriye halkinin kani var, ABD ve bazi gruplarin baskisi için çekildi itiraf isteksiz oldugunu göstermektedir. ”

Diye ekledi: “Biz Iran’in bu bölgede önemli bir role sahip olmustur ve bu rolünü göz ardi edemeyiz çünkü biz Cenevre II toplantisinda Iran’in varligi için hiçbir ön sart kabul ettigini, basindan itibaren, dedi.”

Daha önce, Iran’in disisleri bakanligi sözcüsü Marzieh Afkham dedi: “bizim açimizdan bakildiginda, çekilme içler acisi.”

Pazartesi günü Ban ilk 2012 yilinda ilk Cenevre anlasmasinda belirtildigi gibi, Suriye’de bir geçis hükümeti kabul etmek Tahran’i sormadan görüsmeleri Iran’i davet ettigini ortaya çikti.

En kisa sürede Iran’in daveti iptal edildi gibi, Suriye’nin muhalefet ulusal koalisyon Cenevre II olarak bilinen önümüzdeki görüsmelerde, katilimini teyit etmistir.

Lavrov diyerek, diyalog için herhangi bir önkosul olmasi gerektigini Suriye ve Iran tutumunu yineledi: “. Ileriye Suriye taraf arasinda dogrudan diyalog önkosulsuz yer alacagini umudumuzu koyacagiz”

O gündemindeki en önemli konu Agence France-Presse bir röportajda Esad tarafindan yapilan yorum yankilanan, Suriye’de “asirilik ve terörizm büyüme” oldugunu söyledi.

Daha sonra ulusal uzlasmanin parçasi olarak, evet, o zaman uluslararasi hakikat komisyonlari kurma deneyimi ve orada “Ama gerçekler olmasi gerekir: son savas suçu iddialari degerlendiren Lavrov, ilk görev silahli çatismayi durdurmak için oldugunu söyledi. kontrol etti. ”

Ban’in sözcüsü Martin Nesirky, genel sekreter “Cenevre Teblig’in arkasinda küresel görüs katilmak için Iran’i tesvik ediyor dedi. Bu temel anlayis disinda kalmayi tercih etmistir göz önüne alindiginda, [Ban] karar verdi bir günlük Montrö toplama olacak ki Iran’in katilimi olmadan devam. istanbul travestileri siteleri bu konu ile alakali hiç birsey düsünmüyor.

Trailer: Ilk, Babil Danny Boyle'un yeni Channel 4 serisi bakmak

Trailer: Ilk, Babil Danny Boyle'un yeni Channel 4 serisi bakmak

Sam Bain ve Jesse Armstrong, Peep Show ve Taze Et yaraticilari tarafindan yazilmis, yeni komedi, siyaset de polise bir pop alir ve Halkla Iliskiler • Ilk Bakis: Danny Boyle’un Babylon

Bu bir TV rüya takim var: Danny Boyle, Sam Bain ve Jesse Armstrong polis, siyaset ve PR dünyasini gönderme toplu gözü döndü. Halkla iliskiler patronu Liz Garvey, bir Amerikali olarak Brit Marling yildiz Jimmy Nesbitt’in baskomiserin Miller tarafindan baskanliginda Met giderek daha kötü imaji degistirmek için getirdi. Bu klibi gösterir Ama, o is onun için biçilmis kaftan oldu.

• Babil pilot bölüm Pazar on 9 Subat Channel 4 hava olacaktir. Alti bölümlük dizi ilkbaharda çekim baslayacak.

Biz parmak isaret ve 'aptal jokeyler' gülmek olmamalidir | Myron Rolle

Biz parmak isaret ve 'aptal jokeyler' gülmek olmamalidir | Myron Rolle

Bir CNN haberinde üniversite sporcularin notlari hakkinda soru isaretleri uyandirmaktadir. Gerçeklik bile bilgin-sporcular tüm talepleri ile mücadele edilir

2005 yilinda, ben lisede bir kidemli oldu. ESPN ABD’deki en iyi lise futbol umudu olarak beni siralanir ve ben üniversitelere burs teklif mektuplari ile istila edildi. Çabuk, ben seçenekler arasinda siralanabilir. Ben Florida Eyalet Üniversitesi’nde indi. Bill Bradley ilham, Fiddler Çati sarki, tip fakültesi kalkinan evlat – – Beni taniyanlar için, benim seçim hakkinda sürpriz bir sürü oldu. Bu Florida State University, bazi sordu. Birçok insan büyük üniversitelerde devlet okullarinda ve özellikle futbolcularin sahip algi bir hatirlatma oldu.

Açikçasi, ben, onlarin entelektüel sermayeyi en üst düzeye mevcut kaynaklara erisimde ve sahada elde ederken tüm topluma kendi fedakar varligini basma orada ögrenci-sporcular gördüm, çünkü ben FSU seçti. Bu “aptal sporcu” kliselerin tam tersi oldu.

Örnegin, Garrett Johnson bakalim. Ben FSU benim ise ziyaret tanistim. O Ögrenci Atlet Danisma Konseyi baskani oldu. Daha sonra Florida Valisi Jeb Bush bir yardimcisi oldu. O Haiti’de insani çalisma yapti. O Rodos Akademik ve ulusal bir sampiyon atis atici oldu. Sahada ve kapali – – Garrett lideri ve ben olmak istedim bilgin nazikti ve o benim hayallerim FSU baslatmak olabilir benim için onayladi. Ben bu sporcular hakkinda daha fazla duydum diliyorum.

Çogu üniversite ögrencisi sporcular aptal, okuyamiyor ve onlara minimal uzun vadeli yarar sistemi üzerinden itti aliyorsaniz bu ideolojiye içine almak kolay. CNN “Bazi üniversite sporcular 5-siniflar gibi okumak, yetiskinler gibi oynamak” gibi basliklarla hikayeleri bir dizi bu ay konuyu yeniden ziyaret etti.

Ben bir üst kolej futbol takiminin bir parçasi olmustur, ve gerçegi üniversite spor agir taleplerini yönetirken çalismalarinizda excel oldukça zorlu oldugunu. Sen yorgun ve yükü vardir. Eger stresli ve baski hissediyorum. Tipik-sezon futbol gün erken siniflari ile baslar. Sonra 13:45 toplantilarindan önce kaldirmak ve yemek için zaman bulmak gerekir. Sen toplantilari bitirmek ve düz 17:45 civarinda sona erer, uygulama kafa. Eger, dus, yemek ve film izlemek sonra, saat 19:00 okur. Etüt bir saat sürer ve sonra daha fazla bireysel akademik çalisma zaman yatirim veya sosyallesmek, daha çok film izlemek ya eve gidebilir. Gün 23:00 civarinda sona erer. Ben, “sözde” çok zihinsel bant vardi birisi bile çok yipratici oldu deoksiribonükleik asit okurken benim futbol zanaat üzerinde duruluyor çünkü sezonunda minimum kredi saat (12) almak zorunda kaldi. Ben de dedim ki alkislamak hayatta sampiyon olmanin yol açar sinifta, sampiyon olmak için duyulmamis ögrenci-sporcular. Ben birçok akilli insanlar kendi akademisyenler yaninda bir NCAA Division 1 spor programinin süresi taahhütlerini ve taleplerini dengelemek için mücadele düsünüyorum.

Ama kimin insanüstü-lik alanin kenarinda durur ve sinifa tasimaz bu ögrenci-sporcular için, biz parmak ve kahkaha isaret etmek degil gerek. Biz üniversitelere girisinde bunlari yasaklamak için degil gerek. Yaptigi tüm bu kisi hiç karsilasabilirsiniz yüksek ögrenim olasi poz duragi.

Bu kolejlere underprepared ögrenci-sporcular kabul ve “ahlaki konular” hakkinda konusmak kolay. Ancak, kirik evlerinden gelen sporcular hakkinda hiçbir haberler oldugunu ilginçtir, okullar basarisiz ve spor onlarin tek çikis yolu olarak görülüyor bir kültürü içinde büyümüs. Açikçasi, kötü bir ortamda bir ögrencinin spor döndü ve bu gerçegi bizzat o kisinin taahhüdü konusuyor daha iyi ve daha fazla olmasi için sürücü çalisti.

Bunun yerine sadece ögrenci-sporcular dayak, burada neler yapabilecegini bulunuyor: güya sadece bir 4. sinif düzeyinde okuma, bu ögrenci-sporcular çikarlarini kesfetmek. Whitney futbol seviyor diye neden yaptigini ona sormak. O para kazanabilirsiniz, çünkü onun cevabi ise, o paralar kazandik / yönetilen / spor araciligiyla yatirim odaklanan bir müfredat onu yerlestirin. Ona oyun ailesinin tepkisini görerek seviyor çünkü Beverly basketbol sever, o aile gelisimine konusan bir müfredat onu koyun. Ben Whitney ve Beverly, bir zamanlar cahil, simdi onlarin gerçek çikarlarina hitap çalismalarda daha zihinlerini mesgul olacagina inaniyorum. Onlar çok oyun alaninin ötesinde bir kariyer filiz olabilir sporun içinde çimlenme noktasini bulmak onlarin sporu seviyorum.

Cesaret kirici anekdotlar ve CNN’in hikayenin altinda elde ögrenci-sporcular endise verici istatistikleri okurken ben cringed. Biz bütün bu akademik simarik ögrenci-sporcular için anlamli hizmet ve yardim kisa düstü ettik. Ben daha çok yeni nesil tesvik etmek için ne yapabilirim kendime sorup duruyorum.

Ne bana umut veriyor bize rüyalar geçmis atletizm dogru gururla yürümek için Garrett Johnson gibi erkek ve kadinlarin yolunu parladi olmasidir. Ben bir üniversite ve NFL futbolcu olarak zaman zaman sevdi, ama ben burada tip fakültesinde benim zaman ve bir doktor olarak benim gelecekteki kariyer esit derecede gurur duyuyorum. Emsal teskil edilmistir. Basari alaninda ve sinifta vardi olabilir. Simdi emin “Bunlardan en” de bizimle birlikte yürümek için sadece hepimiz kadar oldugunu.

Twitter'da her zaman açik, Facebook ve e-posta aslinda is için kötü olabilir? | Holly Baxter

Twitter'da her zaman açik, Facebook ve e-posta aslinda is için kötü olabilir? | Holly Baxter

Arianna Huffington deneyim onun is disinda kendi telefonlarini kapatmak için onu personel söyle yapti. Daha isverenler ayni seyi yapmali

Günümüzde, gofret-ince MacBook, tablet bilgisayar ve ofis e-posta ile senkronize smartphone her yerde vardir. Bir iPhone veya BlackBerry yapar gibi sürekli contactable disinda sözlesmeli saat olacak beklentisi ile gelen, çok bir çalisanin süpheli ayricaliktir. Bir sosyal medya varligi az bir bonus ve modern isletmeler için bir gereklilik daha fazla olur gibi, müsterilerin Twitter hesaplari ve holdinglerin Facebook sayfalarinin arkasinda var bu insanlar biraktim uzun süre sonra uluslararasi siber-reaksiyonlari izlemek zorunda ofis. Bu sosyal medya uzmanlari, tüm sonra, genellikle kimin isleri onlara yukarida olanlardan daha zayif olan genç insanlar. Onlar zamaninda koymak yoksa, onlar hepsi çok hizli nasil vazgeçilebilir ögrenmek.

Bu tür bugün Avustralya’ya tasindi, bir arkadas olarak, “yerine bir kariyer yerine, ufak tefek isler ve bir hayat” takip etmek için – Ama sonra tamamen bu hayat sirtlarini açmak isteyenler var. Annesi kendisi ve kocasi hem no-ofis-temas kurali dayatmaya tesebbüs vardi zaman o 15 yil önce bir aile tatili hakkinda bir hikaye ile bu karari aydinlatilmis,: cep kapali ve bilgisayarlar için bir girisim evde kalmisti meslektaslarindan 7/24 talep dalgasini. Otel odasinda telefon kurtulmus zil baslamadan önce bu gün sadece bir çift sürdü. Hiç merak arkadasim büyüdü ve disari seçti.

Bunun isiginda, biz zihinsel tükenmislik riski özellikle bizi koymak internet bagimliligi semptomatik davranislar olarak psikologlar tarafindan bugün belirlenen yedi ölümcül e-posta günahlari, ne yapmak gerekir? Saatleri disinda e-posta ve uyarilar listesini yapin e-posta, bu yüzden otomatik cevaplar yapmak için hemen yanit ve tamamen e-postalari görmezden.

Eger out-of-ofis koyamazsiniz ve zaman anlamli bir süre boyunca doldurmak için gelen kutunuzu terk edemiyorsaniz, nasil saatleri disinda e-posta degil, uyarilara kulak gerekiyor? IPad kalici otelin Wi-Fi baglantili, basucundaki dengelisin kalirken bir tatil alarak gelen çeliski ayni tür: Her zamanki gibi, bu büyük bir çeliski var.

Çalismaya çalismis bir psikolog, “bu stratejilerin çogu birlikte çalistigimiz diger hedefler ve insanlar için zararli olabilir” diye yorumladi. Isin basit gerçegi çogu kisi arama 24 saat olmasi için gerek yok olmasidir. Makineleri daha tasinabilir ve daha günümüzde bagli olabilir, ama biz onlarla birinde olmak zorunludur hiper-kapitalist direnmek gerekir. Arastirma odasinda bir cep telefonu varligi bile sig bir düzeye insan etkilesimi azaltabilecegini göstermistir. Bu New York ofisinde son hesaptan numaralarinin bir listesini eksik daha korkunç degil mi?

Sadece bu inaniyorum benim gibi pinkos whinging degil. Arianna Huffington telefon ücretsiz tatil savunma ve e-posta serbest aksamlari geçmiste sesli olmustur. O geçen yil düzenlenen bir etkinlikte, o kariyerinin zirvesinde yorgunluktan onu 2007 çöküsünü izleyen, ofis saatleri disinda is görüsmeleri ve e-posta yanitlama gelen personelden yasaklayan nasil basladi ben dahil kadin gazetecilerle bir odada, tarif. Sonbaharda onu elmacik kemigini kirip onu sektöründe bir sorun oldugunu fark yapti, dedi.

Huffington gibi daha fazla is liderleri bu yaklasim almak kadar, biz yakinda statükonun her zaman bir degisiklik görmek için bekleyemeyiz. Bunlarin çogu da ekrana yapistirilmis çalisanlarini tutmak bir çikari var, ama eksik hedefleri ve dikkat dagitici arkadaslarinin konusma onlari aldirmak yapmak gerektigini düsünüyorum. Zorlanan internet bagimliligi yildir bizim aile tatil etkiliyor olsa da, belki de simdi is kararlari tehdit ettigini, bir sey yapilabilir.