Cuba Gooding Jr 'Selma' Üyelik için

Cuba Gooding Jr 'Selma' Üyelik için

Cuba Gooding Jr BU HAYAT yönetmen Ava DUVERNAY IS gelen Martin Luther King biyografik SELMA David Oyelowo, Tom Wilkinson, Colman Domingo ve Carmen Ejogo içeren bir döküm katildi. Aktör, Lee Daniels Forrest Whitaker yaninda Beyaz Saray Butler bir adam tasvir olan bir tarihsel drama, hiçbir yabanci ‘BUTLER, Oyelowo en MLK yaninda Fred Gray oynayacak.

Gray 1965 oy haklari kampanyasi sirasinda Martin Luther King yaninda çalisan tanindi. O bir otobüste bir beyaz kadin oturdugu vazgeçmedi ve ayrica vergi kaçakçiligi suçlamasiyla 1960 yilinda bir all-beyaz bir jüri tarafindan beraat Dr King aldigimda bir insan haklari avukati, o Rosa Parks savundu. Aslinda Paul Webb tarafindan yazilmis komut dosyasi, DUVERNAY tarafindan yeniden yazilmistir.

Geçen yil Washington’da tarihi Mart 50. yildönümü gördüm ve Martin Luther King’in meshur konusmasini ‘Bir hayalim var’. Dr King su anda Hollywood’da oldukça sicak bir konudur; Bu projenin yaninda Tel yaraticisi eserlerinde bir HBO mini seri de var. Amerika: Kral Yillar Pulitzer ödüllü yazar Taylor Subesi tarafindan popüler kitap üçlemesi dayali ve her iki proje destekçileri olarak Oprah Winfrey yapim sirketi Harpo Films var edilir.

Amerikan tarihinin Biyografileri genellikle nedeniyle söylendi hikayeler dogasi yüksek beklenti ile karsilanir; genellikle son derece duygusal ve düsündürücü. Ne yazik ki onlar her zaman bu beklentileri karsilamak degil ve biz beklemek ve biz baska bir 12 yil bir köle veya Mandela var olup olmadigini görmek gerekir: Bizim ellerde ÖZGÜRLÜK IÇIN UZUN YÜRÜYÜS.

Kaynak: Ihale