Straight Outta Compton! Ice Cube Oglu Seti Planlanan NWA Movie O'na Oyna

Straight Outta Compton! Ice Cube Oglu Seti Planlanan NWA Movie O'na Oyna

Ice Cube bu hafta ABD’ye geldi ve birinde (San Jose Mercury News) görüsmeler, Küp planlanan NWA filmde bir güncelleme verdi dedi komik 22 JUMP STREET büyük ABD serbest birakilmasi için görüsme tur yapiyor Straight Outta COMPTON. Film F. Gary Gray’in yönettigi ve Küp, adam eski NWA üyesi-açik-milyarder Dr Dre ve Easy-E’nin dul, Tomica Woods-Wright tarafindan üretilen olmaktir ediliyor.

Biz Küp planlanan biyografik onu oynamak için oglunu, O’Shea Jackson Jr istedim, ama o gitmisti söyleniyor ve yine bölümü için aktörlerin bir demet seçmelere oldugunu duymustum. Simdi, ay sadece bir çift daha sonra, Merkür Küp Jackson bölümü için adam yöneticilerini ikna etmeyi basardi ve onun sinirli oyunculuk deneyimi olmasina ragmen, onu koparmak mümkün daha fazla oldugunu ortaya koymaktadir.

NWA 1986 yilinda Compton azili kentinde olusturulan tartismali bir rap grubu vardi ve onlar 1991 yilinda dagilmadan önce albümlerin bir dizi ile basari kazanmistir. Onlarin sarkilari planlanan filmden baslik parça, Straight Outta Compton, Polis cehenneme dahil Kendinizi ifade edin. Kendi sarkilarinin çogunu radyo Amerika Birlesik Devletleri genelinde istasyonlari, ve aslinda dünyanin yasaklandi, ancak Küp ve Dre hem sonraki hayatinda grafik basari zevk; Küp grafik-tepesi You Can Do It, ve Dre Sonraki Bölüm, Still DRE ve Dre, onun dahisi, Eminem ile bir isbirligi hakkinda unuttum.

Straight Outta COMPTON geç 2015/2016 biraz zaman çikacak.

Kaynak: San Jose Mercury News