13 Sins DVD Inceleme

13 Sins DVD Inceleme

Yönetmen: Daniel Stamm

Oyuncular: Mark Webber, Ron Perlman, Rutina Wesley, Devon Graye, Tom Bower

Sertifika: 15

88. dakika: Çalisma süresi

Özel özellikler: Kamera Arkasi

Yazili ve Daniel Stamm, Last Exorcism arkasindaki adam tarafindan yönetilen, o 13 SINS ‘derinden çarpik’ ve Blumhouse Productions’in kurucusu Jason Blum yürütme olarak adlandirilan düsünün özellikle ‘çilgin, öngörülemeyen korku’ olarak tarif edilmistir sürpriz yapimci, onun varligi biraz daha ante artiriyordu.

Elliot (Webber), asagi-on-Talihsiz satici, zor bir zaman olmustur. Son zamanlarda gereksiz yapilmis, onun nisanlisi Shelby (Wesley) Kardesinin (Graye) saglik faturalari, onun irkçi babasinin (Bower) patlamalari ve dügün için planlar dengelemek için mücadele ediyor. Ancak, birisi Elliot nakit daglari kazanmak için katilmak için onu davet eden bir asiri hevesli bir oyun show host gelen tüyler ürpertici bir anonim telefon görüsmesi ile, onun için ariyor gibi görünüyor. Ilk sorun: swat ve ona su anda sinir bozucu sinek öldürür. Kolay, bitti. Ikinci meydan okuma: artik ölü bir sinek yemek. Brüt ama basarilabilir. Birkaç dakika içinde onun banka hesabina yaklasik 5000 $ inis ile, Elliot dolar isaretleri görür ve o kaybeder eger o her seyi kaybedersiniz ki tam iyi bilerek, rekabet ile devam etmek için kabul eder. Her meydan okuma daha koyu ve öncekinden daha ahlaksiz olan, Elliot dedektif Chilcoat (Perlman), onun parlak rozetini ragmen, may tutulumuna yol, komplolar ve kontrol (ve ölü bedenlerin saygisizlik) bir çilgin yeralti sürüklenen O görünüyor gibi oldukça ahlaki olamaz.

SAW (2004) karsilastirmalar toplayan, komik oyunlar (1997, 2007) ve Ucuz Heyecanlar (2013), Thai gerilim 13. kaynakli hikaye olsa da: ÖLÜM OYUNU, 13 SINS hala kendi saglam bir baslik. (Özellikle Graye) karisan herkes inandirici performanslari ile, Stamm yazma ve yön seyirci basindan sonuna Elliot yaninda karanlikta tutulmasini saglamak. Webber zekice çeker gibi her zaman onun cep telefonu, gladyatörlere ‘oyun gösterinin’ melodi girisi (sirk ile iliskisi verilen müzik sasirtici ugursuz parça) sonraki meydan beklemek onlarin koltuklarinda öne seyirci vardiya disari tril Bir demeaned çirpinan, çaresiz kurban, meçhul bir ustanin elinde bir kukla tasviri.

Birçok kemikleri kirik ve baskanlari, sadik korku hayranlari lütfen emin bir kongre scalped ile Blumhouse bayragi altinda muhafaza basliklari çok oldugu gibi, 13 SINS, grafik ve bastan sona ürkütücüdür. Performanslari kati ve özel efektler acimasiz iken Ancak, cansiz biten cevapsiz ve arsa delikleri açik sorular birakarak, hayal kirikligi yaratiyor. Bu bazi hosnutsuz olsa da, filmin geri kalani özellikle gerilim türünün yönelik sadakat düsünüyor, göz ardi edilmemelidir.

Kesinlikle basindan sonuna kadar bükülmüs, 13 SINS acemi korku izleyiciler için harika bir baslangiç ??noktasidir, daha psikolojik-etkileyen daha kusmuk uyaran.

(4/5) 13 SINS 30 Haziran DVD üzerine serbest birakilir.