Jennifer Love Hewitt 'Criminal Minds' Katildi

Jennifer Love Hewitt 'Criminal Minds' Katildi

Harika rastgele TV döküm yandan, Jennifer Love Hewitt ‘CBS önümüzdeki sezon bir sezon düzenli olarak ayarlanir suç dramasi Criminal Minds çarpti.

Hewitt Kate Callahan, kimin yildiz is FBI ona Davranis Analiz Birimi ile bir coveted pozisyon indi olan bir çok basarili gizli ajanin rolünü oynayacak. Onun döküm haber Jeanne Tripplehorn karakteri Alex Blake ayrilmasindan sonra gelir. Hewitt kalan döküm üyeleri Matthew Gray Gubler, Shemar Moore, Kirsten Vangsness, Thomas Gibson, AJ Cook ve Joe Mantegna katilacak.

Criminal Minds atlet Erica Messer söylemek zorunda kaldi gösteriyor:

“Biz inanilmaz bir döküm için çok yetenekli Jennifer Love Hewitt ekleyerek yeni bir özel ajan tanitmak için sevindik. Gösteri çogumuz yildir onunla çalismaktan memnun ve tekrar için sabirsizlaniyoruz. Biz onun karakteri ve bizim 10. sezon içine baskani olarak tüm BAU takim için planlanan heyecan verici hikaye var. ”

Hewitt Ghost Whisperer ve Parti Five Of gibi programlar lider, deneyimli bir televizyon kariyerine sahiptir. Kanal iki sezon sonra onu iptal etmeden önce o son zamanlarda, Lifetime adli Müsteri Listesi oynadi.

Criminal Minds sezon 10 Ekim dönmek için ayarlanir.

Source: TVLine