Köpekler ve Birlikte Yasamak Kediler! 'Hayalet Avcilarinin 30.Yil Re-Release Trailer!

Bu simdiye kadar (ben çok gençtim) sinemada gördügümüz ilk filmi, ben daha heyecanliyim bu yana son otuz yilin en ikonik filmlerinden biri ile yeni bir trailer paylasmak için olsun her gün degil Bu 30.Yil GHOSTBUSTERS yil ve siz de olmasi gerektigini düsünüyorum!

Bu römork tam olarak ilham olmamasina ragmen – bu filmin çogunu gösterir gibi – yine Isçi Bayrami üzerinde yeniden serbest birakilmasi için Kuzey Amerika yutturmaca makine rampa yukari. Ingiltere’de, biz de Blu-ray 4K özel yeni özellikler ve GHOSTBUSTERS II ile restorasyon ile de örtüsmektedir 28 Ekim tarihinde bir GHOSTBUSTERS gün aliyoruz.

Ben çok sayida film festivalleri bilmek ve yaz gösterimleri klasik göstermek ama perdeye dönüs parlak olacaktir. Baska kim dönüsü için heyecanli – bir kez daha – Dr Peter Venkman (Bill Murray), Dr Raymond STANZ (Dan Ayrkoyd), Dr Egon Spengler (Harold Ramis), Winston Zeddemore (Ernie Hudson) ve Dana Barrett (Sigourney arasinda Weaver)?

Onlar dünyayi kurtarmak için buradayiz, ve bazilari buzdolabinda kötü köpekler ile tabii … üstlenmeye çalisiyor olabilir çünkü arada döküm ile bu 1984 röportajlari izlemek gerekir:

Tam ayrintilari Park Circus ve yukaridaki resmi linklere bir göz tutmak için GHOSTBUSTERS, bu yil sonra yeniden yayinlandi. Home Entertainment sürümü tam ayrintilar için, sadece buraya tiklayin!

Source: SonyPictures