travesti iclal Diyor ki! Yolmu, Engelli parkurmu?

Ben travesti olarak Artik araba kullanmaktan zevk almiyorum su aralar Istanbul sokaklarindan nefret ediyorum.

Yollarin cilkini çikarttilar desem yeridir yani, on metre de bir tümseklerle dolu Istanbul sokaklari. Ben travesti Iclal, bu yollarin durumunu sormak istiyorum birilerine, nedir bu diye engelli parkurda miyiz trafikte miyiz diye fakat muhatap bulamadigim için ancak burada elestirebiliyorum. Benim gördügümü hiç mi bir yetkili görmüyor ya, resmen artik arabalarimiz zarar görüyor, tümseklere bir standart getirmeliler, geçen Ankara travesti’lerinden bir arkadasim yanima geldi ve bayagi bir gezdik, yollari görünce çok sasirdi. Ben diyorum ki arabasinin altini vuranlar ve amortisörü patlayanlar zararlarini belediyelerden alabilirler itiraz etseler.

Hiçim bir yetkili kalkip ta bu duruma bir çözüm getirmez yada hiçbiri mi belediye baskanin arkadasi yada kara yollari müdürünün arkadasi degil. Sahsen benim arkadasim kara yollari müdürü olsa ben ona her gün baski yaparim, su Esenyurt’un yada Beylikdüzü’nün yollarini görmüyor musun diye firça atar, eninde sonunda düzelttiririm o yollari, beylikdüzü travestileri bu yollarda nasıl araba kullansınlar diyerek eleştirime kaldığım yerden devam etmek istiyorum.. Engelli parkur gibi yollar birinden çikiyorsun birine düsüyorsun. Bu nasil bir yol düzeni, bu nasil bir sistem, daha bir kaç gün önce arabama 3000 tl masraf ettim bu yollar yüzünden, travesti arkadaslar bu yazimi sitenizde paylasabilirsiniz. Ben hem Ankara da hem Istanbul da hemde yurt disinda yasiyorum, bir tek bu Istanbul’un yollari bu kadar berbat. Daha arabamin z rotlari, amortisör basliklari ve amortisörlerini yeni degistirdim.  ayrica kis lastigi taktirdim. Lastik hariç digerlerini resmen belediyenin ödemesi lazim bence. Saygilar travesti Iclal.

travesti iclal Diyor ki! Yolmu, Engelli parkurmu?” üzerine bir düşünce

  1. travesti Yazar

    Bende beylikdüzü travestileri olarak bu engelli yollardan şikayetçiyim. Yine bizim beylikdüzü engelleri normal gerçekten. Esenyur’ta yollar dediğiniz gibi engelli parkur gibi, kınıyoruz ve size katılıyoruz ama gülmekten :)).

Yorumlar kapalı.