Aç oradan bir ask kanali

Inkar etmek çare degil. Herkes asik olmak için yanip tutusurken, siz elinizin tersiyle itmeye kalkmazsiniz ama nerede o deli gibi asik olunacak karakterdeki adam diye söyleniyorsunuz. Artik arkadaslarinizin yakinmalarinizdan size uygun adamlari önünüze dizmekten de biktilar. Hafta sonlari en güzel mekanlara takilip size uygun es aramaktan siz de yoruldunuz. Yok mu bunu hazir da olani diye yakiniyorsunuz. Varmis ben de yeni ögrendim, Ingilizcesi çok iyi düzeyde olan Mugla travestilerinden bir arkadasim cep telefonuma bir uygulama atmis. Vay anasini demekten kendimi alamiyorum. Çesit çesit istege bagli sevgililer adeta siraya girmis sadece benim seçmemi bekliyorlar. O kadar söylüyorum gökte ararken yerde bulmak deyimi tam da bu olsa gerek diye.

Cep telefonlariniza simdiye kadar eften püften bir sürü uygulama indirmissinizdir ama size anlatacagim bu uygulama hayatinizi degistirecek. Belki de dünyaniz bile degisir bakarsiniz elin Avrupalisiyla anlasir oralara tasinmaya karar verirsiniz. Uygulamanin adi “Tinder” yani Türkçesi Çira.

Amerika ve Ingiltere’de milyonlarca kisi uygulamaya kayit olmus sizi yani yeni sevgilisini bekliyor. Peki uygulama nasil çalisiyor. Bizzat kendim deneyerek anlatiyorum. Öncelikle kendinize bir hesap açiyorsunuz ya da facebook hesabinizi kullanabilirsiniz ama ben yeni hesap açmanizi tavsiye ederim. Henüz uygulamanin ne kadar güvenilir oldugu belli degil çünkü. Hesap hazirsa, aradiginiz erkek için kriterlerinizi belirliyorsunuz ben söyle sarisin mavi gözlü uzun boylu Bradd Pitt gibi olsun dedim. Son olarak hangi yas araliginda arkadas aradiginizi de yaziyorsunuz. Iste binlerce sarisin mavi gözlü adat karsimda simdi is içlerinden begendiklerimi sag tarafa, begenmediklerimi sol tarafa atmakta kaliyor. Eger sizin sag tarafa attiginiz kisi de sizi begenmisse önünüzde bir mesajlasma kismi açiliyor. Yapmaniz gereken çok basit artik bundan sonrasini siz bilirsiniz. Hesabinizda paylastiginiz resimler, yazilar seçtiginiz insanlara anlik olarak iletiliyor. Son bir ricam adres bilgilerinizi her önünüze gelene vermeyin, bulusmak için bildiginiz yerleri seçin ve ne olursa olsun bir kere bile yakindan görmediginiz bu insanlara tam olarak güvenmeyin. Siz temkinli olduktan sonra basiniza kötü bir isin gelmesi mümkün olmayacaktir. Saygilarimla.